واکنش حناچی به کشته شدن پسر نوجوان در پارک لاله | تبدیل کاربری ها بنیاد ساز حوادث پلاسکو و سینا اطهر حیات | آموزش آتش نشانان زن درون تهران

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فارس، قهرمان حناچی شهردار تهران در مراسم افتتاح ایستگاه ۱۳۲ موسسه آتش نشانی خانه دادن تهران گفت: شیره یا شهد زدن به سازمانی، موتور محرک برای پیشرفت هر سازمانی محسوب می شود و وقتی یک راه اندازی شیره سازمانی بیشتری دارد موفقیت های بیشتری هم نصیبش می شود. سازمان آتش نشانی بطرف خانه تهران به شفیع دارا بودن این عرق مستخدم اوج توانسته است با همگی محدودیت ها مقابله کند و هر روز بوسیله فکر استخلاص جان مردم ها باشد.

حناچی گفت: این سازمان در این دوره به عنوان بازوی دولت ارتکاب کرد و شاهد مثال آن حضور در بوستان و گرگان و مناطق سیل زده حیات و از آن زیباتر پس ازآن از فروکش کردن سیل پیشگاه اعضای شورای بطرف خانه آق قبل در تهران و سپاسگزاری از همکاران مان وجود. همکاران ما در سیلاب خرم آباد و خوزستان و تا اینکه تو آتش سوزی زاگرس هم پیشگاه شهریه داشتند و به عنوان بازوی دولت عمل کردند و این خاطرات خوب فراموش شدنی نیست.

شهردار تهران گفت: داشتن دیسیبلین مثل سرباز داخل سازمان آتش عنوان بخانه برگشتن تهران لازم است بجای اقدامات این اداره همگی تو مواقع دست پاچه شکل می گیرد و اگر این دیسیبلین بود نداشته باشد کارها به درستی پیش نمی جوی.

وی افزود: موضوع پراکنش مناسب ایستگاه های آتش نشانی نفوذ کردن مستقیم روی کاهش زمان رسیدن به حوادث دارد و درون موسسه آتش نشانی بوسیله این موضوع توجه دهش شده است.

حناچی خاطرنشان کرد: قوم شکوه در راه اندازی آتش نشانی داریم که حدود ۵ هزار نفر بدنه دارد و این سازمان بالاترین سرمایه مدنی را در کل شهرداری دارد و باید حیثیت این راه اندازی را بدانیم. نباید این تنخواه اجتماعی که ذره ذره ایجاد شده بوسیله دلایل متنوع گزند دار شود و باید بیش از پیش حفظ شود.

شهردار تهران ادامه داد: پلاسکو برای سازمان آتش نشانی شهر تهران خال عطفی بود و هیچ چیز این سازمان نسبت بوسیله قبل از پلاسکو قابل مقایسه محو و ما داخل راه اندازی آتش نشانی شهر تهران تدریس بزرگی از حادثه پلاسکو گرفتیم.

وی گفت: امروز تیمار باید به این نکته توجه کنیم که باید از حادثه سینا اطهر فراگیری بگیریم زیرا اگر اینگونه نباشد فقط خسارت بوسیله جا الباقی و هیچ پیشرفتی یکروز ما نخواهد شد.

شهردار تهران تصریح کرد: ما در سینا اطهر به دلیل دگرگونی کاربری ضربه خوردیم و باید این موضوع تحول کاربری با امان جماعت تبدیل کند و لایحه ای هم حتما به مجلس خواهیم سرما.

وی افزود:  فراموش نکنیم که تا اینکه درون حادثه پلاسکو هم دگرگونی کاربری ها باعث شد تا این حادثه رقم بخورد و سینا اطهر غصه نمونه همین تغییر کاربری ها حیات.

شهردار تهران گفت: از میان یک میلیون پارسلی که در سطح دهکده تهران داریم ۳۳ هزار ساختمان ناایمن خبر کردیم. طرح ۹۹۹ سازمان آتش نشانی موضوع مهمی است که باید به آن توجه کرد.

حناچی ادامه عدالت: ساکنان هر بناء ناایمن باید بدانند که چرا خانه محل سکونت شان ناایمن است و در صدد رفع آن بر بیایند و اینگونه نباشد که سپس از تصادف بگویند چرا خبر نداشته اند.

ایسنا نیز در گزارش بخشی از سخنان پیروز حناچی شهردار تهران در مراسم افتتاح ایستگاه ۱۳۲ آتش نشانی شهر تهران، به نقل از شهردار تهران نوشت که درون آخرین استخدام حدود ۲۰۰ نفر جذب اداره آتش نشانی ولایت تهران شده اند. حناچی همچنین به آموزش تعداد معدودی از آتش علامت عیال اشاره کرد که مجوز استخدام آنها تو دست پیگیری است.

همچنین شهردار تهران درباره نگرانی هایی که درباره نا مصون بودن فضاهای شهری با کشته شدن یک پسر نوجوان درون پارک لاله مطرح شده است، این مساله را مربوط به رعایت هنجار مربوط HSE دانست و گفت: این موضوع داخل همگی فضاهای عمومی موضوعیت دارد و پارک ها و فضاهای عمومی دائما باید کنترل شود.