تصاویری از گونه های نادر و شگفت آور پرندگان جنگل نقشه برزیل

ASGبرزیلAROOOON یکی از دوست داشتنی ترین مناطق گیتی بخاطر گردشگران است و شاید برهان این طور امری را بتوان مناطق بکر آن ازجمله نیستان اطلس دانست. جنگل اطلس در امتداد سواحل جنوبی برزیل واقع شده و وسعت آن تا کشورهایی ازجمله پاراگوئه و آرژانتین امتداد می یابد.

در جنگل اطلس می توان اسلوب های مختلفی از حیوانات ازجمله پرندگان را یافت که تنها در این منطقه وجود دارند و بدبختانه مقیاس های آن ها در نقاط دیگر گیتی منقرض شده اند. شاید فطرت دختر و دست نخورده برزیل باعث شده تا همچنان بتوان این طور مخلوقات زیبایی را مشاهده کرد.

درواقع از جاذبه های توریستی کشور برزیل می قابلیت بوسیله پرندگان قشنگ و لبریز نقش و نگار آن اشاره کرد که هرساله هزاران گردشگر و عکاس از سراسر دنیا برای تماشای آن ها بوسیله برزیل جذب می شوند.

یکی از این عکاسان، سوپریت ساهو شهرت دارد که خویشتن را ناخواسته پرندگان می داند. ساهو درکنار حرفه اش به عکاسی از حیوانات می پردازد و برای مدتی است که مجذوب پرندگان موجود تو جنگل اطلس برزیل شده است. او می گوید عزا و گذار در بیشه های کشورهای آمریکای لاتین به قدری بخاطر وی دوست داشتنی است که زمان سپری شده برای ثبت وقت ای ویژه از پرندگان و حیوانات دیگر را دریافتن نمی یواش.مقاله های مرتبط:تصاویری هوشمندانه از حیوانات که با مواد خوراکی برقرار شده اندگالری تصاویری از سگ هایی که به دوربین لبخند می زنند

ساهو در حساب شخصی خود اندکی در مورد بیشه اطلس و حیوانات آن صحبت می درنگ: «در این بهشت سرسبز، صداهایی را می شنوید یا لحظاتی را سیاحت می کنید که هرگز مانند آن را درون جای دیگری امتحان نکرده اید.»

گفته های ساهو را بسیاری از دانشمندان تأیید می کنند؛ زیرا برزیل یکی از مناطقی از دنیا است که بیشترین گونه از پرندگان را می استعداد در آنجا یافت. تو ادامه می توانید نگاهی به گالری بیندازید که ساهو از گونه های مختلف پرندگان به ثبت رسانده است:زومیت را در شبکه های اجتماعی متعاقب کنید:اینستگرام توییتر یوتیوب تلگرامبیشتر بخوانید:بخش ویدیو و تبلیغات ویدیویی بازار چه خدماتی بوسیله کاربران و کسب وکارها نمایش می کند؟نگاهی به بهترین های رقابت عکاسی بود وحش Wild2020عبارت های بحث برانگیز مانند Blacklist در کرنل لینوکس تحول می کنندواکاوی و بررسی قطعی فعالیت های گوگل تو کالیفرنیا با هدف مبارزه با انحصارطلبیچگونه کدک ویدیویی جدید H.H/266 VVC می تواند انقلابی در صنعت چندرسانه ای خلق کردن