عکاسی از قرص ماه پشت کلیسای ۸۰۰ ساله

AAAازGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOON ثبت تصاویر خیره کننده از هلال ماهِ نو محزون تا تصویربرداری تو شرایط ویژه قرین خسوف و ابرماه، عکس برداری از قمر زیبای زمین همواره رله ویژه ای نزد عکاسان داشته است. آنچه در دنباله می خوانید، روایت گوران استرند (Göran Strand )، دبیر وب سایت پتاپیکسل، از ثبت تمثال قرص ماه تو پشت کلیسایی تاریخی است.

ماه گذشته، هنگامی که درست ماه نوامبر را دیدم، غرض گرفتم از آن عکس بگیرم. کلیسای ۸۰۰ ساله ی فروزو (Frösö) داخل سوئد واقع است و من دستور کار ریزی کردم تا بتوانم از این منظره، یعنی مقاوم ماه هنگامی که پشت این کلیسا است، عکس بگیرم.مقاله های مرتبط:زیباترین عکس های خمود شده در سال ۲۰۱۱پروژه های عکاسی: جادوگر ماه نوامبر

درون ابتدا، این ایده در ماه مه، زمانی که داشتم تو پیرامون اندرسون (Andersön) گشت و گذار می کردم به ذهنم خطور کرد. اندرسون طبیعتی بکر داخل یکی از جزیره های سوئد است. این جزیره داخل فاصله ی پنج کیلومتری داخل جنوب باختر فروزون است. غلام فورا دریافتم که کلیسای فروزو به وضوح قابل مشاهده است و می تواند پیش زمینه ی بسیار مناسبی برای عکس ماه باشد.

زمانی که به بناء برگشتم، سعی کردم به کمک کند افزارهای مختلف از یکسره Photopills، زمان کنجکاو بالا آمدن ماه و قرارگرفتن آن ظهر صومعه را بررسی کنم. اولین روزی که به آن برخوردم، ۲۲ ماه نوامبر ۲۰۱۸ بود.

با گذشت ۶ ماه، زمان حال زمان آن فرا فصیح وجود تا از ماه کامل عکس بگیرم. حالا همگی چیز ربط به وضعیت هوا داشت؛ از قضا طالع با من خویش و کرسی صاف وجود و شرایط جوی مناسبی فرمانده بود.

من از این منظره، با استفاده از دوربین Nikon D850 و لنز Nikon AF-S S 600mm/f 4 D-IF ED II عکس. گرفتم ویدیوی بی تجربه بالاآمدن ماه را هم در زمان پا بر جا با استفاده از دوربین Nikon D500،  لنز Nikon-S AF S/300mm.f 2 8-D IF ED و مبدل  دام ی-S Nikon-AF S TC 20E. III تهیه کردم در ادامه می توانید ویدیوی کامل فرایند عکس برداری از قرص ماه.

را مشاهده کنید: درباره ی دبیر Göran Strand عکاس صنف ای است که علاقه ی یدکی به. ستاره شناسی دارد وی درÖstersund واقع در سوئد. زندگی می کند تو عارض مراد به مشاهده ی آثار بیشتر این عکاس حرفه ای، می توانید از وب سایت وی دید کنید و همچنین صفحه ی او را در اینستاگرام،.توییترو فیسبوکدنبال:کنید بیشتر بخوانید اسپیس ایکس، بلو ارجین و داینتیکس؛ شرکت های نخبه ناسا بخاطر پیدایش سطح نشین قمریبرترین تصاویر خبری 2020 با چه دوربین هایی گرفته شدند؟معدن کاوی فضایی داخل ماه؛ رویای جدید رئیس جمهور آمریکادر دنیای عکاسی ۶ مدل عکاس وجود دارد؛ شما کدام مدل هستید؟بیوگرافی آلفرد وردن، فضانورد آپولو ۱۵ که هفته پیش داخل