عکاسی از مقاوم ماه متعاقب کلیسای ۸۰۰ ساله

AAAازGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOON ثبت تصاویر خیره کننده از هلال ماهِ بدیع گرفته تا تصویربرداری داخل وضعیت اختصاص قرین خسوف و ابرماه، عکس برداری از قمر زیبای زمین همواره جایگاه ویژه ای نزد عکاسان داشته است. آنچه در ادامه می خوانید، روایت گوران استرند (Göran Strand )، سخن سنج وب سایت پتاپیکسل، از ثبت تمثال منیع ماه در ظهر کلیسایی تاریخی است.

ماه گذشته، هنگامی که معتمد ماه نوامبر را دیدم، تصمیم گرفتم از آن عکس بگیرم. کلیسای ۸۰۰ ساله ی فروزو (Frösö) درون سوئد واقع است و غلام برنامه ریزی کردم تا بتوانم از این منظره، یعنی منیع ماه هنگامی که ظهر این کلیسا است، عکس بگیرم.مقاله های مرتبط:زیباترین عکس های خمود شده در سال ۲۰۱۱پروژه های عکاسی: جادوگر ماه نوامبر

در ابتدا، این ایده در ماه مه، زمانی که داشتم تو پرگیر اندرسون (Andersön) ماتم و گذار می کردم بوسیله ذهنم خطور کرد. اندرسون طبیعتی بکر در یکی از جزیره های سوئد است. این جزیره داخل فاصله ی پنج کیلومتری در جنوب غرب فروزون است. غلام فورا دریافتم که کلیسای فروزو به وضوح قابل مشاهده است و می تواند پیش شالوده ی بسیار مناسبی برای عکس ماه باشد.

زمانی که به خانه برگشتم، سعی کردم به کمک یواش افزارهای مختلف از جمله Photopills، زمان دقیق بالا آمدن ماه و قرارگرفتن آن دنبال صومعه را بررسی کنم. اولین نصیب که به آن برخوردم، ۲۲ ماه نوامبر ۲۰۱۸ وجود.

با گذشت ۶ ماه، اکنون زمان آن فرا رسیده بود تا از ماه کامل عکس بگیرم. اکنون همگی چیز رابطه به شرایط هوا داشت؛ از قضا بخت با من یار و آسمان بی پیرایه بود و وضعیت جوی مناسبی حاکم بود.

من از این منظره، با استفاده از دوربین Nikon D850 و لنز Nikon AF-S S 600mm/f 4 D-IF ED II عکس. گرفتم ویدیوی خام بالاآمدن ماه را اندوه تو زمان واقعی با کاربرد از دوربین Nikon D500،  لنز Nikon-S AF S/300mm.f 2 8-D IF ED و مبدل  تله ی-S Nikon-AF S TC 20E. III تهیه کردم درون ادامه می توانید ویدیوی کامل فرایند عکس برداری از سفت ماه.

را مشاهده کنید: درباره ی نویسنده Göran Strand عکاس حرفه ای است که تعلق ی زیادی بوسیله. ستاره شناسی دارد وی درÖstersund واقع در سوئد. زندگی می نرم در رخ کام به مشاهده ی آثار بیشتر این عکاس صنف ای، می توانید از وب سایت وی نظر کنید و همچنین صفحه ی او را در اینستاگرام،.توییترو فیسبوکدنبال:کنید بیشتر بخوانید راهنمای عکاسی حرفه ای از طبیعت و مناظر طبیعیاپل با تصاحب Spectral Edge، چونی تصاویر آیفون ها را بهبود می بخشددر جهان عکاسی ماکرو، متفاوت بیندیشیدمردی که می شوق زامبیا را در رقابت فضایی از شوروی و آمریکا پیش بیندازدناسا قدرتمندترین راکتش