شغل عکاسی در میان بدترین مشاغل سال ۲۰۱۸

عکاسی، حرفه ای جذاب است که شیفتگان و عاشقان بسیاری در سراسر جهان دارد. اگر شما تیمار از فرع مندان به این حرفه بوده یا در حال حاضر در آن مشغول به کار هستید، وب سایت CareerCast اطلاع قباحت برایتان دارد. این وبسایت که بزرگ ترین سایت کاریابی حال فراهم جهان است، هرساله فهرستی از بهینه و بدترین مشاغل گیتی منتشر می کند؛ در فهرست سال ۲۰۱۸ CareerCast، شغل عکاسی در میان بدترین مشاغل سال قرار اندوهناک است.مقالات مرتبط:آموزش تام عکاسی

وب سایت CareerCast نیکوترین و بدترین مشاغل گیتی را براساس معیارهایی همچون نمونه استرس، محیط کار، آینده کاری و درآمد اشکوب بندی می کند که باتوجه به این معیارها شغل عکاسی درون رتبه بیست وپنجم بدترین مشاغل سال ۲۰۱۸ فراغت خمود است. عکاسی تو حالی تو رتبه ۲۵ قرار اندوهناک که درکنار خویشتن مشاغلی همچون خبرنگار روزنامه و پرسنل نظامی را نیز در فهرست بدترین شغل های جهان دارد. استرس و خطر بالا، حقوق کمینه و آینده کاری ضعیف دلایلی است که در گزارش CareerCast برای انتخاب بدترین مشاغل جهان عنوان شده است.

وب سایت CareerCast با رمز به دستمزد سالانه میانگین ۳۴/۰۰۰ دلار عکاسان آمریکایی اعلام کرده که متوسط دستمزد مشاغل در ایالات متحده ۳۷/۶۹۰  دلار است و این یعنی عکاسان از متوسط جهانی نیز ناچیز تر کارمزد دریافت می کنند. نیز این وب سایت پیش بینی کرده که پروژه های عکاسی از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۶ نمو منفی ۵/۶ درصدی خواهند داشت.

اما این تمام دلایلی ازاله که عکاسی را در فهرست بدترین مشاغل سال ۲۰۱۸ قرار داده است؛ افزایش گوشی های هوشمند با کیفیت بسیار خوب دوربین هایشان انگیزه شده تا عکاسی بخاطر طولانی مردم سزاوار سرزنش دسترس باشد و افراد غیرحرفه ای همچنین بتوانند عکس هایی باکیفیت مطلوب ثبت کنند.

هرچند عکاسی شغلی لذت جزء و پُر ایده است ولی بوسیله نظر می رسد آینده موثر منت تو استقبال این شغل تو سال های آینده نخواهد بود.

وب سایت CareerCast درکنار بدترین مشاغل جهان، بهینه ها را نیز معرفی کرده که درون میان آن ها مشاغلی همچون ریاضیدان، مباشر ژنتیک و استاد دانشگاه به چشم می خورد. بخاطر مشاهده ی فهرست بهترین مشاغل گیتی داخل سال ۲۰۱۸، به این صفحه رجوع کنید.بیشتر بخوانید:راهنمای عکاسی حرفه ای از فطرت و مناظر طبیعیاپل با تصاحب Spectral Edge، کیفیت تصاویر آیفون ها را گشایش می بخشددر جهان عکاسی ماکرو، متفاوت بیندیشیدعکاسی طبیعت، جان مرا که تا مرز خودکشی پیش رفته بودم نجات دادپشت صحنه عکس به یاد ماندنی از هواپیمای کنکورد