تلفیق عکس های ماهواره ای بخاطر ساخت یک انیمیشن مفهومی

مقاله های مرتبط:گوگل ارث تایم لپس تغییرات اقلیمی ۳۰ سال اخیر زمین را منتشر کرد۲۲ شمایل ماهواره ای ناسا از گوشه و کنار جبر زمین

«Epoch» (در اسم خاص بوسیله معنای آغاز یک فصل جدید)، ویدئوی جدیدی از ستاره تجسمی ساکن ایرلند، کوین مک گلوگلین است که انیمشین جذاب و خیره کننده آن، صرفا با استفاده از عکس های ماهواره ای گوگل ارث، و طی چندین ماه ساخته شده است. تغییرات و الگوهایی که در این انیمیشن مشاهده می کنید با به دنبال هم قرار دادن عکس های ماهواره ای که طی چندین ماه از مناطقی با فردی هایی سرزمینی مشابه گرفته شده، بوجود آمده اند.

مک گلوگلین درباره این اثر می نویسد :Epoch، یک بازنمایی بصری، از چگونگی ارتباط ما با زمین و شکوه لطمه پذیر آن است. ما اینجا فرصت بخشی داریم؛ دورانی مبهم و راز آلود. شکنندگی ای که در تمامی ابعاد زندگی بود دارد، واقعیتی حاشا ناشدنی است. ما آسیب پذیریم، همچنانکه مادرِ زمین.

دانلود از آپارات

اگر این پروژه، برای شما اندوه یادآور Arena، اثر پارائیک مک گلوگلین است، جالب است بدانید کوین و برادر دوقلویش پارائیک، درون مقدمه قصدداشتند انیمیشنی را مشترکا ارائه کنند که برنامه کاری فشرده و پروژه های متعدد، مانع از شریک شدن این دو شد، اما آن ها همچنان امیدوار هستند نهایتا بتوانند فیلمی را که از شروع برای ساختش دستور کار ریزی کرده بودند، با همکاری بی قراری بسازند.

بیشتر بخوانید:هشت انیمیشن مهم رابط های کاربری از ابتدا تا به امروزسازندگان اولین اسپیکر هوشمند بایدو، دنیای وست ورلد را در واقعیت مجازی پیاده می کنندگوگل و فهمیدن مصنوعی درگیر انیمیشن های واقعیت افزوده هستندبیوگرافی والت دیزنی؛ کارآفرینی که از رؤیاهایش امپراتوری ساختانیمیشن های ناسا سرعت پایین لول تلالو را علامت می دهند