برترین تصاویر خودروهای تیونینگ و سفارشی تو سال ۲۰۱۸

ASGHAASGHAASGHAASGHAسوپراستریتOOOONOOOONOOOONOOOON (Super Street) یکی شناخته شده ترین و پرطرفدارترین نشریه های خودرو با تمرکز بر تیونینگ و معرفی نمونه های متفاوت افترمارکت ژاپنی و اروپایی و آمریکایی است. تیم تحریریه سوپراستریت با همکاری برند لاستیک ژاپنی تویو تایرز (Toyo Tires) پس از برگزاری دو پیرامون توفیق آمیز فتنه عکاسی موسم به شاتر اسپیس (Shuter Space)، نقش مهمی در استعدادیابی عکاسان متاخر دنیای خودرو داشته اند. جالب است که پس از برگزاری دوره های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷، بعضی از عکاسان برتر داخل تیم سوپراستریت مشغول بوسیله کار شده اند.

مقاله ی مرتبط:پوشش زومیت از سما ۲۰۱۸؛ بزرگ ترین نمایشگاه تیونینگ خودرو

سوم دوروبر از تمرین عکاسیشاتر اسپیس سوپراستریت و تویو تایرز با شناساندن فینالیست ها و تر نهایی، بوسیله خاتمه رسید. مانند دو دوره ی گذشته، این کود حزن پس از جلوه گر شدن برنده، عکس برتر در نامه ی شماره آیندی چاپ خواهد شد؛ البته زیرفون ی سومین دوره، بلیت پرواز به هاوایی و انبازی داخل همایش عام سوپراستریت با گردهمایی خودروهای خاص و نمایش عکس خود به علاقه مندان را هم در اختیار گرفت. در مسابقه عکاسی برترین تصاویر خودروهای تیونینگشده ۲۰۱۸ با موضوع «عکاسی داخل شب» بیش از ۳۰۰ عکس زیبا مقایسه شدند.

تیم سوپراستریت و تویو تایرز سال گذشته مسئولیت سنگینی داخل قضاوت عکس ها داشتند اما سرانجام، ۲۰ عکس نهایی انتخاب شد. از بین ۲۰ عکس فینالیست، خراج کار زیبای عکاس آمریکایی مردمان آریزونا، تمثال برتر شد. جان بَزِی با نمایش دو دستگاه نیسان GT-R R تیونینگ شده در یک قاب، نظر تیم سوپراستریت و تویوتایرز را دعوت کرد؛ بَزِی در مورد شرایط ثبت این تمثال:گفت در فینیکس آریزونا به جاهل از تابستان و رگبارهای خفیف، معمولاً زیاد از ۳۰۰ روز سال هوا آفتابی. است تابستان امسال با وزش بادهای شدید، باران و تندر و برق صحنه های نظم بوسیله وجود آمد؛ البته این شرایط، بهینه حالت بخاطر عکاسی. محو تنها یک هفته مانده برای ارسال تصاویر، هوا هنوز هم کاملاً صفت بود؛ بنابراین غرض گرفتم از باران و شرایط موجود کاربرد داشته. باشم هدف من، یک عکس با نمایش دو دستگاه نیسان-R GT R با رویکرد خلاقیت و. برندسازی حیات از آنجایی که-R نیسان GT R با کیت اندام (ی لیبرتی) واک Liberty Walk لاستیک های تویو تایرز داشت، تصمیم گرفتم با نمای نزدیک از آن عکس-R بگیرم و GT R نقره ای ته رنگ با نمای دل و باران زده، حس اسرارآمیزی. به بیننده منتقل کند از دوربین نیکون-D810 با لنز ۱۶ ۳۵ و چراغ چشمک زن ۶۰۰ وات درکنار. وسیله دودساز مصرف کردم فوکوس اول، ثبت نورپردازی درون و خارج گاراژ برای روبرو کردن قامت ی خودروها بود؛ فوکوس مربوط باینده برای ثبت باران خودروی. بیرون مکانیکی انجام شد هنگام عکاسی وزش دمل اکید بود؛ باکمک یکی از دوستان، مقداری آب روی خودروی بیرون گاراژ پاشیدیم تا. شمایل بهتری ثبت شود اختلاط بازی تورم شدید و دستگاه دودزا چندان کم قیمت نبود، اما از این تصاویر بخاطر.

ویرایش نهایی استفاده کردم ۲۰ عکس نهایی در سرانجام آورده شده اند؛ به دید شما زیباترین:تصویر کدام است؟بیشتر بخوانید تصاویر منتخب سال ۲۰۱۹ انجمن ملی زیست محیطی اودیبونبی ام و M8 ،X5 M ، X6 M و X7 با تیونینگ منهارت معرفی شدندعکاسی بهتر با صرف هزینه کمتر؛ چند ترفند عکاسی برای تنظیم دخل و خرج عکاسموستانگ و کامارو ۱۹۶۹ با تیونینگ رینگ برادرز معرفی شدندپورشه 911 با تیونینگ RWB