معرفی تاریخ خودت را به فنا نده؛ راهی برای گشایش کیفیت زندگی

شاید بخاطر شما تیمار اتفاق افتاده باشد که گاهی احساس ­کنید اگر به نقطه­­ٔ عاقبت عمر تان برسید، دست تان خالی است و چیزی از تصادم تان را بوسیله اندیشه ندارید. به واژه آقای جان بیشاپ، انگار عمر­ تان را بوسیله انحطاط داده­ اید! بوسیله فنا رفتن زندگی اتفاقی است که می­ استعداد گفت، سست شدن درونی مشترک تمام انسان­ هاست. اگر شما­ هم دوست دارید خودتان را محک بزنید و ببینید عمر­ تان در چه راستایی قرار دارد، می­ توانید با «تاریخچه خودت را بوسیله انهدام نده» سفری کوتاه را تجربه کنید؛ سفری که سِیری در جهان­ی گذشته­ و چشم­ انداز آینده شماست. اگر به این دست سفرهای درونی علاقه دارید با معرفی این تاریخ جذاب با ما همراه شوید.

حتما بخوانید:کتاب قدرت عادت؛ کتابی بخاطر تبدیل داخل عادات و خلاصی از روزمرگیچطور داخل ازدحام های زندگی غرق نشویم؟منبع کنترل توفیق ها و شکست های ما تو زندگی چیست؟ شناسنامه کتاب

عنوان: خودت را بوسیله زوال نده

سخن سنج: گری جان بیشاپ

تعداد صفحات: ۱۳۳ درباره کتاب خودت را بوسیله فنا نده

« خودت را به فنا نده» کتابی است که با استناد به نظرات جمع­ آوری شده تکاپو می­ کند ضرورت حفظ کردن کیفیتِ زندگی را بوسیله مخاطب مدال دهد. نویسنده بارها در خلال خواندن این کتاب، به نظرات روانشناسان و فیلسوفان بوسیله قیافه مختصر رمز می­ کند و به نوعی با این ترفند سد­ سد ­صحبت­ هایش ثبوت می­ شود.

یکی از ویژگی های بارز کتاب این است که با مخاطب صادق است؛ شعار روال نمی­دهد، ادعا نمی­درنگ و فقط آنچه را که باور دارد، به مخاطبش معرفی می­ کند.

یکسره­ٔ آغازین کتاب که می­ گوید: «من از تمامی آسیب­ دیدگان و درماندگان، مادران انتزاعی و پدران بی­کار، رویابافان و تازه­ کاران شکر گزارم. من از خویشتن شما هستم و شما می­ توانید به توفیق برسید.» تلاش دبیر را برای نزدیک شدن به مخاطب علامت می­ دهد.

آنچه نویسنده می خواهد بگوید و داخل سراسر تاریخ کاملا مشهود است این نیست که مخاطبش راه صدساله را یک شبه هنگام کند، او فقط رویه بوسیله فنا عدول کردن را نشان می دهد و بعد مخاطب را درون تصمیم گیری آزاد می­ گذارد.

کلمه تاریخچه گاهی تند است و همان نعوظ که خویشتن نویسنده تو جزئي از جمله اول رمز می­ کند، بهتر است برای قرائت کردن این کتاب دل نازک نباشید! چرا که به روشن ­ترین شکل مقدور مسائل را باز می­ یواش و راهی برای انکار و یا تعبیر کردن باقی نمی ­گذارد.

نظم مطالب عرضه شده در تاریخچه به این رخ است که مطلع دبیر مخاطب را با گفتگوهای درونی­ اش آشنا می­ درنگ و سپس به او کمک می کند تا شکل دهی نورون­ های عصبی عدد را با ادبیات جدیدی بازطراحی کند، تو قدم اینده کلیدواژه­ های جالبی مانند اشتیاق، بی­تابی برای موفقیت، توانایی کارهای سخت، تردید، فکر و عمل، مصمم وجود داشتن و پذیرا وجود داشتن شما را به پیش می­ برند. درباره نویسنده

آقای گری جان بیشاپ، داخل شهر گلاسگوی اسکاتلند بوسیله دنیا آمد و همان مکان بزرگ شد، پس از آن که بوسیله آمریکا مهاجرت کرد، مسیر زندگی خود را در راستای هستی شناسی و پدیده شناسی پشت کرد. او سال­ های بسیاری در همین زمینه مطالعه و استیناف کرد و نهایتا مدیر برنامه­ٔ اصلی یکی از شرکت­ های بزرگ دنیا داخل همین راستا شد و به نویسندگی نیز به نشانی راهی بخاطر بوسیله تعهد پرداخت گذاری مشت­ آوردهایش روی آورد.

پس مطالعات فراوان و بررسی نظریات فیلسوف های مشهوری قرین مارتین هایدگر، هانس گئورک، گادامر و ادموند هوسرل، «فلسفه­ٔ محلی» را به عنوان برند انحصاری خودش شناساندن کرد. یکی از دلایل قاهر این نویسنده، زبان روان و بی ادعایش در متونی با دیدگاه فلسفی-روانشناسی است. در حال فراهم جان بیشاپ به همراه همسر و سه پسرش در فلوریدا زندگی می­ کنند.

بخاطر وابستگی با ادیب­­ٔ «خودت را به فنا نده»، می توانید از قاعده وب سایت این ادیب به آدرس www.garyjohnbishop.com با او بستگی باشید، حفظ رابطه با مخاطبان در سراسر دنیا، یکی از علاقه مندی­ های آقای جان بیشاپ است. آیا این تاریخچه برای شماست؟

اگر شما غصه مانوس دارید خودتان و چونی عمر ­تان را محکی بزنید، دستی به ضابطه و روی روزمرگی­ تان بکشید و فراتر از اندازه فعلی پیش بروید. اگر با یک سفر کوتاه با نفقه­ٔ یک روز تجسس و پذیرایی یک متن جذاب موافق هستید تا چالش­ های زندگی خود را بررسی کنید، قطعا این کتاب می­ تواند برای تان جذاب و طرز کار باشد، خصوصا چنانچه احساس خستگی می­ کنید، حساب­ تان را با زندگی نمی­ دانید و دوست دارید از سردرگمی بیرون شوید، به این تاریخچه اعتماد کنید. چرا که نویسنده­ٔ «کتاب خودت را بوسیله فنا نده» پارسا است که می­ تواند با زبانی روان و واضح به مخاطبش بیاموزد که چطور از چونی عمر­ خود مراقبت کند و اوضاع آن را بهبود ببخشد. بخش هایی از کتاب

«تا حالا دقت کرده بودی وقتی کاملا در چیزی غوطه می­ شوی، کامل مشکلات یا خودگویی ­های ذهنی سلبی ­ات نهان می­ شوند؟ وقتی به طوری کاملا حقیقی و شناختی درگیر انجام فعالیت یا تمرینی می­ شوی، آن بگومگوهای خفیه معقول و ساکت نمدار می ­شوند. گلف­ بازها، تنیسورها، متفکران، بافندگان، موزیسن­ ها، هنرمندان و دوندگانی که بین ما آستان دارند، دقیقا می­ دانند که من چه می­ گویم. ورزشکاران این را «تمرکز وافر فراز» می­ نامند، و خبر خوب این است که داخل می ­توانی با «تمرکز مفرط بالا» عملکرد بهتری نیز داشته باشی! وقتی می­ توانی تمرکزت را روی کارگر که درون حال انجامش هستی، جمع کنی، پایان ادراک و آگاهی ­ات فاتحه به ایده پردازی می­ کند. هربار که این کار را ایفا دهی، تجربه­ ای از اعتماد به نفس، و اعتماد­به خود را شکل می­ دهی. کامل این­ ها در بلند مدت روی چگونه فکر کردنت، نفوذ خواهد گذاشت.(ص۸۳)» در امتداد بخوانید: ویژگی های زندگی موفق؛ زندگی خود را ارزیابی کنید